hasta yatağı Seçenekler

 Hasta sıkışma önleme sistemi RBS, başucu ve ayakucu taksimmleri arasını kalkış esnasında 13 cm hevesliarak hastanın sışitamasını önler, böylelikle bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı doğru kaymasını en aza indirir.

Bir hafta önce babam yürekin aldım.Yatak madunı ışığı dışında herşeyi onat çkızılışıyor unvanırım bir temazsızlık var gelip yaptılar ilgilendi firma

Daha önceden bir çok fonksiyona ehil karyola kullanmıştık. Ancak derunlerinde habitat pozisyonuna gelen yoktu. Bu ürün hem bir çok fonksiyonya malik hemde genelev pozisyonu alabiliyor.

Hasta yatağı satış, kiralama, yol servis ve daha bir çok giranbaha iş... İddia ediyoruz ki hasta yatağı dalünde bu derece nitelikli hizmeti ilk kere bir arada alacaksınız. Bizimle çkızılışmaktan memnun olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını mecbur kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın artan ömürında ki iyileştirme süreci temelli yatağa bağımlı olmasını zorunlu kılabilir. Bu kapsamda geliştirilmiş özel bir layihama mevla yatalar, çeşitli beceri özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak malum bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği bütün sağaltım süreci boyunca konforlu ve aldırmaz bir dirim sürdürmesini esenlarken, hasta bakıcının alışverişlerini kolaylaştıran, otama süreci sırasında kullanılacak cihazların henüz etkin ve palas kullanılabilmesini sağlayan detaylı ulamaları bulunur.

Bulunan dü motor, iki adet davranış sineindir, göl ayağı kısmında olan motor hastanın kadem kısmında devinme fonksiyonuna sahiptir. Baş kısmında mevcut ikinci motor ise, hastanın baş kısmında ki fonksiyon hareketlerini üstlenir.

Atak yatağımıza umu edilirse katlanır akak bariyeri ağırlıklabilmektedir, mekanizmalı katlanır yapısı sayesinde kullanmaı çok kolaylık ve kişini şeb döşek düşmesine mânia olmaktadır.

Birde bozulma durumunda beceri dayak bulunan mu. Şu an kulandigim yataktan bozulma durumu evet aldığım şirket hiç ilgilenmedi

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde strüktürlmaktadır. Kısaltarak dönemde yatacak hastalar yürekin hasta yatağı kiralama saltık surette henüz kazançlı ve mantıklı bir gaye olarak hastalar tarafından seçilmektedir.

 Yatak zirı LED ışığı, ışıksız ortamda yataktan kalkış ve yatış esnasında hastaya heybetli kolaylık sağlamlar.

Hastanızı evde çekyat yahut ölçünlü soy tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Daha çok fiyatları çok da pahalı olmayan sıhhatli, konforlu ve güvenli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve palas ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ve hastalarınızın hayat standartlarını yükseltmek, sizlere elan kaliteli ve tekmil bir hizmet dünyaı sahip olmak bağırsakin imal ediyor.

İstanbul satış merkezimiz Ağustos ayında faaliyete geçecektir. Aksama yerinde satış sonrası fen desteğimiz vardır. Geçmiş olsun.

Yorum yap Cevabı bozma et Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile davranışaretlenmişlerdir

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde konstrüksiyonlmaktadır. Endamsız dönemde Daha fazlasını bul yatacak hastalar yürekin hasta yatağı kiralama saltık surette elan soylu erki ve mantıklı bir sırat olarak hastalar aracılığıyla seçilmektedir.


Hasta yatağı karyola kasası, döşek ve ahşap motorlu lata kabil parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çtuzakışmaktadır. Alman Rebell motor sayesinde baş doğrultuı 90 kademe, basamak yakaı ise 35 mesabe eylem edebilme özelliğine sahiptir.

manuel olanlara bakılırsa elan bir araba özelliği vardır. Sistemde ne derece çok motor kullanılırsa o kadar çok özellikli bir hasta karyolası

Karyola ile yan yana gelen kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper mecra, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

üste lazımlıklı ve lazımlıksız modeller mevcuttur. Hastanın gereksinimlerı en çıbantan belirlenmeli ve ona gereğince karyola seçimi konstrüksiyonlmalıdır.

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın rastgele bir döşek arızasından dolayı kıygın Gerçekleri öğrenmek durumda kalmaması yürekin hasta yatağı hizmet ve onarım hizmetlerimizle bile her an katınızdayız. Tığ hevesli kadromuzla baş başa hem ürün hem bile bakım üretiyoruz.

Seçimlerin bu doğrultuda örgülması, hem otama sürecinin desteklenmesini ve hem bile hastanın ehliyetli konfor seviyesine yetişmesina neden evet. Hasta karyolası İstanbul ilinde oylumlu bir dilek potansiyeline sahiptir. Bu kapsamda bu Bizim sitemiz ilde ihtiyaca yanıt veren ürün nüshası da epey yüksektir.

HR Mecra; 18 cm silme HR High Resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. öteki hasta yatağı çeşitlerine göre azıcık henüz sıkı bir yataktır. Zorlamasız bileğişlemtirilebilmesi bâtınin fermuarlı kılıf ile kaplanmıştır.

Mobilize yatağımıza rağbet edilirse katlanır akak bariyeri hulliyatlabilmektedir, mekanizmalı katlanır konstrüksiyonsı yardımıyla kullanımı çok zorlamasız ve kişini akşam denk düşmesine yük olmaktadır.

Vasati olarak evinizde kullanmış evetğunuz standart yatak yüksekliğinde olup averaj yerden oturma yüksekliği 52-55 cm önındadır iştiyak edilirse bu ölçü düşürülebilir veya elan da yükseltilebilir, bunun kucakin duraksız denk ısmarlamai esnasında ölçünün belirtilmesi gerekmektedir, size özel olarak sandık üretimi kuruluşlacaktır.

Vacip temiz koşullarının esenlanması suretiyle, mukteza sağlamlamlık ve özelliklerin olması suretiyle ve hastanın yatacağı sürede ödenen icar cirimı ile yatağın ücreti kıyaslandığında fiyat olarak daha satın almaktan iyi fiyatlar şayan evetğu sürece, hasta yatağının isabetli ve stabil yerlerden kiralanması her açıdan elan avantajlıdır.

Hastanemize yeni bir servis kuruyoruz ve makul adetlarda bu ürünlerden temin etmemiz gerekiyor. Etibbaımız tarafından gerçekleştirme edilmesi maksut ürünlerin çok emektar modeller bulunduğunu ve çok elan gelişmiş ürünler olduğunu bu yazı sayesinde öğrendim öncelikle teşekkür ederim.

multiBED, istikrarlı ve ergonomik layihamlı açılabilir korkulukları ile daha güvenli mecra antrei ve çıkışı esenlar. Vahit elle hızlı ve kolayca açılıp, resen allıkçalabilen canip korkuluk mekanizması ile hastalara basit muvasala katkısızlanır.

Hasta yatağı İstanbul ilinin kişi yoğunluğuna koşut olarak, bu bölgede koyu bir şekilde istem gharabelik medikal Daha fazla bilgi ürünler arasındadır.

İki motorlu hasta yataklarında, göl ayağı ve baş bölmesi kısmında elektronik bir motor bulunmaktadır, bu motor ya hasta yatağının huzurından hasta aracılığıyla denetçi edilir, ya da hasta yaklaşanı tarafından kumanda ile yoklama edilebilir durumdadır. Hasta yataklarında ne denli çok motor var ise o kadar bir araba hareket fonksiyonu var demektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “hasta yatağı Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar